Tani sklep internetowy

Wyjątkowa promocja: serwer i domena gratis!

Mamy najlepszą ofertę na rynku. Nie tylko obniżyliśmy ceny na nasze strony, ale dodatkowo, zupełnie za darmo, dajemy domenę i serwer. Takiej oferty nie ma nikt! Już dziś możesz zamówić swój własny sklep internetowy - nowoczesny, funkcjonalny, efektywny, kompletny i wprawiający w zachwyt Twoich klientów.

Tani sklep internetowy

Bez względu na to, czy posiadasz już duży sklep, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z handlem, warto sprzedawać w Internecie. Sieć daje możliwość dotarcia do nieograniczonej liczby kupujących, którzy coraz częściej decydują się na wirtualne zakupy. Tani sklep internetowy to najlpeszy sposób na zwiększenie sprzedaży.

Silnik sklepu

Szybki, wydajny i profesjonalny silnik. Dopasowany do potrzeb sklepu, gwarantujący niezawodność i poprawne funkcjonowanie.

Panel administratora

Intuicyjny, wielofunkcyjny panel admina, który umożliwia łatwą obsługę Państwa sklepu internetowego.

Projekt graficzny

Unikalna szata graficzna, przygotowana specjalnie z myślą o Twoim sklepie internetowym i branży, w jakiej działasz.

Sklep internetowy już od 1 999 zł

I jest to cena, w której zawiera się cały sklep. Do tego dobieramy i rejestrujemy domenę oraz udostępniamy serwer. Nie doliczamy żadnych dodatkowych opłat, nie wprowadzamy abonamentu i nie ograniczamy liczby zamieszczonych produktów. Szkolimy z zakresu obsługi, promujemy w Internecie i optymalizujemy.

Sklep internetowy początkiem dłuższej współpracy

Tani sklep internetowy to pierwszy krok do uruchomienia swojego biznesu w sieci. Warto jednak pójść dalej. Większość sprzedawców zamówiła również u nas usługę pozycjonowania. Efektywny sklep to taki, który jest widoczny w sieci, a klienci szybko mogą go odnaleźć, by dokonać zakupu poszukiwanych produktów.

Wyjątkowy projekt graficzny

Design sklepu internetowego na najwyższym poziomie. W stu procentach autorska grafika, nieszablonowa, dopasowana do charakterystyki branży klienta.

Funkcjonalne moduły

Niezbędne przy zarządzaniu sklepem, zawierające najistotniejsze funkcjonalności, zorganizowane w sposób przejrzysty i intuicyjny.

Zoptymalizowana treść

Na którą składa się nie tylko opis sklepu, ale też regulamin, polityka prywatności, tekst wprowadzający i wzory e-maili do przyszłych nabywców.

Dodatkowe opcje

Takie, jak lista życzeń, recenzje produktów, bony podarunkowe, programy partnerskie, licznik wyświetleń, historia zamówienia, przyjazne linki sklepu.

TANI SKLEP INTERNETOWY BEZ OPŁAT

Szukasz łatwego w obsłudze, funkcjonalnego, taniego sklepu internetowego? Dobrze trafiłeś, ponieważ mamy najlepszą ofertę na rynku. W żadnym wypadku to nie jest slogan reklamowy. Sami sprawdziliśmy propozycje konkurencji i możemy zagwarantować, iż mamy najkorzystniejsze warunki.

Wiele firm stosuje chywt marketingowy, polegający na tym, że cenę swojego, rzekomo taniego, sklepu internetowego utrzymują na niskim, bardzo zachęcającym poziomie, ale po jakimś czasie - i tu uwaga - każą sobie płacić za licencję, administrowanie, a dodatkowo jeszcze roczny abonament. Ostateczny koszt takiego przedsięwzięcia jest dużo wyższy od ceny początkowej.

Nasz sklep internetowy jest najtańszy.

NASZ SKLEP INTERNETOWY MA WSZYSTKO

Mamy najlepszą ofertę, bo w cenie usługi zawarliśmy wszystko, co niezbędne do funkcjonowania internetowego sklepu. Zarówno silnik sklepu, grafikę, jak i miejsce na serwerze oraz domenę. Dajemy przyjazne linki, zapewniamy obsługę z wybranym kontem pocztowym i bankowym.

Do dyspozycji właściciela takiego sklepu jest też prosty w obsłudze panel administratora. Szereg funkcjonalności, jak chociażby łatwe definiowanie kosztów przesyłki, opakowania, podatków, rabatów i obniżek. Bez problemu można też dodawać zdjęcia, tworzyć kategorie produktów, opisywać je, sprzedawać hurtem lub detalicznie. W tym zakresie nie stosujemy ograniczeń i dajemy pełny pakiet.

Tani sklep internetowy z mnóstwem opcji.

Tani sklep internetowy

Mimo okazyjnej ceny, zapewniamy profesjonalną opiekę. Szkolimy w zakresie obsługi panelu admina, doradzamy przy doborze domeny, pomagamy stworzyć regulamin sklepu. Czuwamy też nad tym, by Twój sklep internetowy poprawnie funkcjonował i służymy radą w kwestii ewentualnej rozbudowy, reklamy itp.

Sklep z odzieżą

Nie tylko tą markową, ale także odzieżą specjalną, roboczą, ciążową. Tego typu sklep posiada różnego rodzaju promocje i bony lojalnościowe. Dodatkowe opcje umożliwiają na przykład wybór rozmiaru i koloru produktu.

Sklep z obuwiem

Nieograniczona liczba kategorii pozwoli klarownie podzielić cały asortyment. Przydatne też mogą być takie funkcje, jak wyprzedaże, ofery specjalne, czy też zniżki. Rozmiary zaś łatwo zaprezentować poprzez mechanizm ujemnego wyboru produktu.

Sklep ze sprzętem rtv

Oferujący ceny z różnymi klasami podatków, płatnościami tradycyjnym przelewem, ale też kartą kredytową (paypal, payu itd.), prezentującym w formie graficznej oferowane marki sprzętu i obsługującym zwroty i reklamacje towaru.

Sklep meblowy

Dynamiczne banery o dużej rozdzielczości, rotatory i rozbudowana foto-galeria ułatwią prezentację oferowanego towaru. Sklep może posiadać rozbudowaną grafikę i dużą ilość zdjęć, nawet bardzo zróżnicowanego asortymentu.

Sklep z art. budowlanymi

Rozbudowany system katalogowania i wyszukiwania przedmiotów pomoże klientom odnaleźć poszukiwane produkty. Zaawansowane opcje dostawy zaś zachęcą do zakupów zarówno detalicznych, jak i hurtowych.

Sklep specjalistyczny

Tworzony z myślą o specyficznych branżach. Pozwala dobrać odpowiednie funkcjonalności, dodać nietypowe produkty i w zależności od potrzeb dostosować opcje dostawy, płatności, prezentacji graficznej, tekstowej itd.

Dlaczego warto zamówić sklep internetowy w Agitacji?

Jeśli zastanawiasz się, czy otworzyć swój własny sklep internetowy i komu ewentualnie powierzyć to zadanie, to chcielibyśmy krótko przedstawić naszą firmę. Oto garść bardzo istotnych informacji o nas. Mamy nadziję, iż pozwolą one na rozwianie Twoich wątpliwości.

Kim jesteśmy?

Agitacja Projektowanie Stron to agencja interaktywna. Internet jest dla nas naturalny środowiskiem. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, nabytemu podczas tworzenia sklepów internetowych, posiadamy umiejętność łączenia kreatywnych pomysłów, wraz z możliwościami, jakie daje komunikacja w Internecie, w celu uzyskania lepszych efektów. A co za tym idzie poromocji Twojej marki w sieci. Dzięki nam spojrzysz inaczej na relacje z konsumentami i osiągniesz sukces w handlu.

Co nas wyróżnia?

Nasz cel jest bardzo prosty: tworzenie profesjonalnych sklepów internetowych. Wiemy, iż dobry sklep to taki, który nie tylko wygląda efektownie, ale też jest funkcjonalny, przyjazny dla klienta i łatwy w obsłudze. Nie bez znaczenia jest też cena. Zwykło się mówić, że rzecz jest tyle warta, ile ktoś za nią zapłacił. Nie daj sie zatem zwieść tym, którzy obiecują sklep internetowy za podejrzanie niską kwotę. Nasze ceny są adekwatne do wartości oferowanych usług, ale też bardzo konkurencyjne.

Doświadczenie

Agitacja Projektowanie Stron działa na rynku ponad 5 lat. Nasz zespół to grupa pasjonatów, którzy doświadczenie zawodowe zdobywali pracując dla dużych polskich firm, a także liderów światowego przemysłu, działających w obrębie naszego kraju. Nieustannie poszerzamy wiedzę, ale również staramy się znaleźć czas na własne pasje i zainteresowania, bo to dzięki nim rozwijamy się wszechstronnie. Zaufało nam już wielu klientów i zaufania tego staramy się nie zawieść.