Projektowanie stron internetowych

Projektowanie stron internetowych

Już dziś możesz mieć profesjonalną stronę internetową. Projektowanie stron internetowych. Pracuj z najlepszymi.

Tworzenie stron www

Agitacja, to kompletna, profesjonalna agencja reklamowa inna niż wszystkie. Zajmujemy się nie tylko projektowaniem stron www. Staramy się dogłębnie poznać potrzeby klientów, świadczyć o wiele więcej niż inni; pomagać w przygotowaniu całego systemu identyfikacji wizualnej, dobrać i zarejestrować domenę, napisać lub opracować treść witryny, udostępnić szybki serwer, zoptymalizować stronę internetową i wypromować ją w google. Nasi klienci to nasi partnerzy.

Projektowanie i tworzenie stron internetowych

Ostateczny kształt każdej strony krystalizuje się w procesie projektowania i tworzenia. Jest to swoista sztuka, w której trzeba znaleźć zadowalający kompromis i trafnie określić preferencje zamawiajacego. Większość oczekuje szybkich działań, ale wymaga produktu w pełni odpowiadajacego oczekiwaniom, nawet tym niewypowiedzianym. Staramy się wobec tego od samego początku poznać potrzeby klientów, sprawdzić, jakie trendy obowiązują w ich branży i wyjść naprzeciwko wszystkim wyzwaniom.

Projektowanie i tworzenie stron internetowych opieramy na kilku sprawdzonych czynnościach:

1. Analizie specyfiki działalności klienta, czyli zapoznaniu się z tym, czym dana osoba się zajmuje;

2. Zebraniu informacji na temat potencjalnych konkurentów. Chodzi o to, by mieć rozeznanie w branży, móc zaproponować coś nowatorskiego, wybijającego się ponad przeciętność i zapewniajacego oryginalność;

3. Ustaleniu i dobraniu najlepszego rodzaju strony. Oferujemy różne funkcjonalności i ważnym jest, by zdecydować się na te, które będą niezbędne;

4. Stworzenie koncepcji wizji graficznej strony. Wypracowanie stylu i klimatu strony, ewentualnego kontekstu. Dobór kolorystyki, graficznych motywów przewodnich, czcionek, tonacji, języka, haseł i sloganów. W przypadku zupełnie świeżej firmy, nie posiadającej własnego systemu identyfikacji wizualnej, trzeba poszerzyć działania o ten czynnik. Niemałe znaczenie ma też domena. Jeśli zamawiający jej jeszcze nie posiada, to służymy radą. Warto wybrać dobrze brzmiacą, łatwo zapadającą w pamieci i w pełni oddającą profil strony.

5. Przygotowanie wstępnego projektu graficznego, który podlega ocenie zamawiajacego. Zwykle udaje się od razu trafić w sedno i generalnie projekt pokrywa się z oczekiwaniami, a dyskusji podlegają pewne elementy. Na tym etapie najłatwiej jeszcze dokonać korekt i zdecydować się na inne rozwiązania. Wspólnie dogrywa się ostatnie szczegóły i możliwa jest finalizacja dzieła, jakim jest niewątpliwie strona internetowa;

6. Umieszczeniu strony na serwerze i podpięciu do domeny, co ostatecznie wieńczy dzieło. Od tego momentu strona internetowa funkcjonuje w sieci, a proces projektowania i tworzenia można uznać za skończony.

Zammów stronę internetową swoich marzeń

Zadzwoń 609 207 182, 530 001 611 lub skontaktuj się online i poinformuj nas o tym, jakiej strony oczekujesz. Zaprojektujemy dla Ciebie idealną stronę.